Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
3612
Polubień
1556
Obserwujących
200
Wyjazdów
550
Zawodników
 

Gra się tu znakomicie. Wykwalifikowana kadra trenerska imponuje przygotowaniem i podejściem do piłki Drużynowej.

Miłosz K.

Przyjemna atmosfera. Atrakcyjnie prowadzone zajecia. Polecam.

Janusz S.

My son loved the camp and as parents we are impressed by the club culture and approach to soccer training. It’s not often in Poland that coaches are very professional as well as kind and well mannered.

Elizabeth H.

Polecam Akademie i Sponsora.

Tadeusz H.

Profesjonalizacja szkolenia.

Apolonia K.

Świetna Akademia - polecam !!!!!

Justyna K.

Dobra rozrywka dla dzieci. Warto uczestniczyć :)

Loulou

The kids learn a lot for their life, a good cooperating team and your spirit can beat even stronger teams. And physically to move around a lot is the best you can achieve for them.

Michael L.

Great people, full of passion and professionalism, dedicated to the cause of teaching young players teamwork, cooperation, communication and life in general! In addition, they have created a unique environment to build skills, competitive spirit and the of sport!!! That’s the way to go WBS!!!

Marcin D.

Mega się gra.

Piotr K.

Wspaniała atmosfera, profesjonalni i oddani trenerzy, motywacja i duch walki fair play. Tu dzieci nie tylko uczą się grać w piłkę. WBS motywuje, kształtuje postawy, uczy zasad obowiązujących nie tylko w sporcie. Jestem mamą pięcioletniej piłkarki, która od roku bierze udział treningach. I z ogromnym zaufaniem do kadry, pozwoliłam dziecku wziąć w obozie piłkarskim w Mławie. Duma małego dziecka, że dało radę - bezcenna :). Dziękuję WBS! Dziękuję Pani Justyno!

Małgorzata I.

I Love it. It's just amazing and wonderfull...!!!

Niccolo S.

Znam Akademie od momentu powstania. To co się nie zmienia od lat i co ja osobiście cenie najbardziej to podejście trenerów i rodziców (rocznik 2006) przede wszystkim zabawa i fair play, nie wynik za wszelka cenę.

Monika T.

Great! Very good staff working there!

Giray D.

Mam okazję współpracować z Akademią piłkarską WBS już od ponad 4 lat. Profesjonalne i przyjacielskie podejście managmentu i trenerów do mojej osoby, pozwala mi się poczuć jak część tej drużyny. Obserwując z boku wydarzenia na boisku (jak i poza nim), twierdzę, że podejście do zawodników jest naprawdę na najwyższym poziomie, co potwierdzają zawsze zadowolone i roześmiane twarze dzieci.

Kamil G.

Pełen profesjonalizm, wspaniale!

Monika Z.

Świetne miejsce dla dzieci!

Kasia J.

Nie tylko chłopcy są zachwyceni trenerami ale dziewczynki też trenerkami (i rodzice też) . Bardzo dobrze przygotowana kadra, a przy tym przesympatyczna. I chociaż mamy daleko i nawał zajęć to staramy się być chociaż raz w tygodniu. Super atmosfera. Polecam

Monika O.

Bardzo dobre podejście do uczestników. Dzieci brata są zachwyceni. Poziom europejski!

Paweł G.
facebook
instagram
youtube
youtube